Bronz z HMSR 2017 Open

14 February, 2017 – 14:47

V Hlohovci sa nám počas víkendu 4. – 5. februára nepodarilo obhájiť titul halových majstrov Slovenska. Sobotňajšou skupinou sme prešli bez zaváhania a vybojovali si priamy postup do semifinále proti Baníku Lásky, ktorý v nedeľu ráno vyhral crossover nad Expendables. Akokeby nám troška uškodilo, že súper bol rozohraný a prvý polčas sme prehrali 4:8. V druhom polčase sme masívne dotiahli, ale za stavu 10:10 a 10:11 prišli ďalšie útočné chybky a už sa tento stav nezmenil. Zápas o tretie miesto proti UFO Špačince bol podobne napínavý, útočné chybky sa podarilo odstrániť a po výhre 18:17 (zápas, v ktorom padlo vôbec najviac bodov na turnaji) boli bronzové medaile doma.

Turnaj vyhrala Os zla, ktorá porazila Baník Lásky 15:13. Príjemnou náplasťou na nepostup do finále bolo získanie ocenenia Spirit of the Game.