manic miner 2012









nasadenie
11-12.8.2012, priechod, slovensko








1 1 peaceegg 0,00



















2 2 golden ants 0,00


hra
do 15 -alebo- 45 min +2 body k vyššiemu skóre








3 3 velka morava 0,00


polčas
bez prestávky


posledné tímy zo skupín vytvoria skupinu Z 4 4 vychodni block 0,00


od.čas
dva 90-sekundové oddychové časy na tím


ostatné tímy idú do štvrfinále 1 - 8 5 5 outsiterz 0,00



















6 6 scorpions 0,00




skupina A

skupina B


skupina C



7 7 sk juniors 0,00




peaceegg A1

golden ants B1


velka morava C1

skupina Z 8 8 ufo 0,00




scorpions A2

outsiterz B2


vychodni block C2

3C Z1 9 9 outsiterz classic 0,00




sk juniors A3

ufo B3


outsiterz classic C3

4B Z2 10 10 dreamteam 0,00




banik lasky A4

dreamteam B4






4A Z3 11 11 banik lasky 0,00























01:00


















sotg
sob
zápas ihrisko 1
zápas ihrisko 2
1
0,00
09:00
A14
peaceegg
-
banik lasky

A23
scorpions
-
sk juniors

2
0,00
10:00
B14
golden ants
-
dreamteam

B23
outsiterz
-
ufo

3
0,00
11:00
A13
peaceegg
-
sk juniors

C23
vychodni block
-
outsiterz classic

4
0,00
12:00
B13
golden ants
-
ufo

A24
scorpions
-
banik lasky

5
0,00
13:00
C13
velka morava
-
outsiterz classic

B24
outsiterz
-
dreamteam

6
0,00
14:00
A12
peaceegg
-
scorpions

A34
sk juniors
-
banik lasky

7
0,00
15:00
B12
golden ants
-
outsiterz

B34
ufo
-
dreamteam

8
0,00
16:00
C12
velka morava
-
vychodni block





-



9
0,00
17:00
Q1
1A
-
3B

Q2
1B
-
3A

10
0,00
18:00
Q3
1C
-
2A

Q4
2C
-
2B

11
0,00
18:30


večera

















21:00


prekvapenie














poradie
22:00


pi(v)tný závod














1 1F+
23:00


tombola














2 1F–




















3 3F+
ned
zápas ihrisko 1
zápas ihrisko 2
4 3F–
09:00
S1
Q4–
-
Q1–

Z23
4B
-
4A

5 5F+
10:00
S2
Q3–
-
Q2–

S4
Q2+
-
Q3+

6 5F–
11:00
S3
Q1+
-
Q4+

Z13
3C
-
4A

7 7F+
12:00
5F
S1+
-
S2+

7F
S2–
-
S1–

8 7F–
13:00
3F
S4–
-
S3–

Z12
3C
-
4B

9 1Z
14:00
1F
S3+
-
S4+










10 2Z
15:00


vyhlásenie














11 3Z
Last year edition